15,896
edits
m (MSP/GO to 4 numbers) |
|||
Line 229: | Line 229: | ||
| Mega {{p|Aggron}} | | Mega {{p|Aggron}} | ||
| {{ic/GO|Steel}} | | {{ic/GO|Steel}} | ||
| 200 | |||
| 41 | |||
| 21 | |||
| 11 | |||
|- | |||
| [[File:GO Medicham Mega Energy.png|45px]] | |||
| Medicham Mega Energy | |||
| {{MSP/GO|0308M|Medicham}} | |||
| Mega {{p|Medicham}} | |||
| {{ic/GO|Fighting}} {{ic/GO|Psychic}} | |||
| 200 | | 200 | ||
| 41 | | 41 | ||
Line 329: | Line 339: | ||
| Mega {{p|Abomasnow}} | | Mega {{p|Abomasnow}} | ||
| {{ic/GO|Grass}} {{ic/GO|Ice}} | | {{ic/GO|Grass}} {{ic/GO|Ice}} | ||
| 200 | |||
| 41 | |||
| 21 | |||
| 11 | |||
|- | |||
| [[File:GO Gallade Mega Energy.png|45px]] | |||
| Gallade Mega Energy | |||
| {{MSP/GO|0475M|Gallade}} | |||
| Mega {{p|Gallade}} | |||
| {{ic/GO|Psychic}} {{ic/GO|Fighting}} | |||
| 200 | | 200 | ||
| 41 | | 41 |
edits