86,550
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 483: | Line 483: | ||
| {{TPCi}} | | {{TPCi}} | ||
| [[Kimia]], [[Wicke]], {{tc|Team Rocket Grunt}} | | [[Kimia]], [[Wicke]], {{tc|Team Rocket Grunt}} | ||
|- | |||
| [[Billy Kametz]] | |||
| {{TPCi}} | |||
| [[Ren]], {{Ash}}'s [[Rotom Phone]] | |||
|- | |- | ||
| Rory Max Kaplan | | Rory Max Kaplan | ||
Line 659: | Line 663: | ||
| {{TPCi}} | | {{TPCi}} | ||
| [[Jack Walker]], [[Tonio]], [[Yuzo]], [[Character of the day|various CODs]] | | [[Jack Walker]], [[Tonio]], [[Yuzo]], [[Character of the day|various CODs]] | ||
|- | |||
| [[Erica Mendez]] | |||
| {{TPCi}} | |||
| [[Parker]], {{DL|Hop|Wooloo|Hop's Wooloo}} <small>([[Pokémon: Twilight Wings|Twilight Wings]])</small> | |||
|- | |- | ||
| [[Vic Mignogna]] | | [[Vic Mignogna]] |
edits