4
edits
Line 564: | Line 564: | ||
| style="background:#fff" | {{typecolor|Ground}} | | style="background:#fff" | {{typecolor|Ground}} | ||
| style="background:#fff; {{roundybr|5px}}" | ''[[EP225|Bulbasaur... the Ambassador!]]'' | | style="background:#fff; {{roundybr|5px}}" | ''[[EP225|Bulbasaur... the Ambassador!]]'' | ||
|- | |||
| style="background:#fff; {{roundybl|5px}}" | {{m|Whirlwind}} | |||
| style="background:#fff" | {{typecolor|Normal}} | |||
| style="background:#fff; {{roundybr|5px}}" | ''[[EP032|The Ninja Poké-Showdown]]'' | |||
|} | |} | ||
edits