807
edits
Line 122: | Line 122: | ||
| [[Officer Jenny]] | | [[Officer Jenny]] | ||
| ''[[EP086|Pikachu Re-Volts]]'' | | ''[[EP086|Pikachu Re-Volts]]'' | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| [[Belle and Bella]] | |||
| [[Bailey]] | |||
| ''[[EP122|Flower Power]]'' | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| [[Falkner]]'s {{p|Hoothoot}} | | [[Falkner]]'s {{p|Hoothoot}} |
edits