editlock-exempt
32,895
edits
m (→Items) |
Lady Ariel (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 81: | Line 81: | ||
| [[File:MudTrapGTI.png]] | | [[File:MudTrapGTI.png]] | ||
| Mud Trap | | Mud Trap | ||
| B5F | | B2F, B5F | ||
|- style="background: #FFF" | |- style="background: #FFF" | ||
| [[File:PokémonTrapGTI.png]] | | [[File:PokémonTrapGTI.png]] | ||
| Pokémon Trap | | Pokémon Trap | ||
| B1F, B10F-B11F | | B1F, B10F-B11F | ||
|- style="background: #FFF" | |||
| [[File:PoisonTrapGTI.png]] | |||
| Poison Trap | |||
| B2F | |||
|- style="background: #FFF" | |- style="background: #FFF" | ||
| [[File:PPLeechTrapGTI.png]] | | [[File:PPLeechTrapGTI.png]] | ||
Line 102: | Line 106: | ||
| Summon Trap | | Summon Trap | ||
| B12F | | B12F | ||
|- style="background: #FFF" | |||
| [[File:TripTrapGTI.png]] | |||
| Trip Trap | |||
| B3F | |||
|- | |- | ||
| style="background: #FFF; {{roundybl|5px}}"| [[File:WarpTrapGTI.png]] | | style="background: #FFF; {{roundybl|5px}}"| [[File:WarpTrapGTI.png]] |