editlock-exempt
32,895
edits
Lady Ariel (talk | contribs) No edit summary |
Lady Ariel (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 122: | Line 122: | ||
| Spiky Trap | | Spiky Trap | ||
| 6F | | 6F | ||
|- style="background: #FFF" | |||
| [[File:SpinTrapSMD.png]] | |||
| Spin Trap | |||
| 2F | |||
|- | |- | ||
| style="background: #FFF; {{roundybl|5px}}"| [[File:WarpTrapSMD.png]] | | style="background: #FFF; {{roundybl|5px}}"| [[File:WarpTrapSMD.png]] |