1,710
edits
Line 284: | Line 284: | ||
| 2014 - 2015 | | 2014 - 2015 | ||
|- | |- | ||
| style="background:#FFF; | | style="background:#FFF; | Pokémon Sun and Moon patches | ||
| style="background:#FFF" | Update | | style="background:#FFF" | Update | ||
| style="background:#FFF; {{roundybr|5px}}" | 2017 | | style="background:#FFF; | 2017 | ||
|- | |||
| style="background:#FFF; | Pokémon Super Mystery Dungeon patch | |||
| style="background:#FFF" | Update | |||
| style="background:#FFF; | 2017 | |||
|- | |||
| style="background:#FFF; {{roundybl|5px}}" | Pokémon Ultra Sun and Ultra Moon patches | |||
| style="background:#FFF" | Update | |||
| style="background:#FFF; {{roundybr|5px}}" | 2017 - 2018 | |||
|}{{left clear}} | |}{{left clear}} | ||
edits