editlock-exempt
32,895
edits
Lady Ariel (talk | contribs) (→Names) |
Lady Ariel (talk | contribs) (→Names) |
||
Line 274: | Line 274: | ||
| | | | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
|English, | |English, French,<br>Spanish, Vietnamese | ||
|Ken | |Ken | ||
|Same as Japanese name | |Same as Japanese name | ||
Line 303: | Line 303: | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
|Ryu{{tt|*|VIZ Media}} | |Ryu{{tt|*|VIZ Media}} | ||
|Similar to Japanese name | |||
|- style="background:#FFF" | |||
|French | |||
|Ryô | |||
|Similar to Japanese name | |Similar to Japanese name | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
Line 333: | Line 337: | ||
| | | | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
|English, Spanish | |English, French,<br>Spanish | ||
|Harry | |Harry | ||
|Same as Japanese name | |Same as Japanese name |