1,327
edits
Line 423: | Line 423: | ||
| style="background:#fff; {{roundybl|5px}}" | {{m|Poison Powder}} | | style="background:#fff; {{roundybl|5px}}" | {{m|Poison Powder}} | ||
| style="background:#fff; {{roundybr|5px}}" | [[Dark Celebi (EX Hidden Legends 4)]] | | style="background:#fff; {{roundybr|5px}}" | [[Dark Celebi (EX Hidden Legends 4)]] | ||
|- | |||
| style="background:#fff; {{roundybl|5px}}" | {{m|Supersonic}} | |||
| style="background:#fff; {{roundybr|5px}}" | [[Celebi (P Promo 42)]] | |||
|} | |} | ||
edits