176
edits
m (→Voice actors) |
LeoKetchumB (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 48: | Line 48: | ||
| English, Italian | | English, Italian | ||
| Rhyanna | | Rhyanna | ||
| | | | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
||{{tt|French|European}} | |||
|Rosanna | |||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) | | Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) |
edits