42,670
edits
m (→Patches) |
m (→Patches) |
||
Line 173: | Line 173: | ||
| 2014 | | 2014 | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| style="{{roundybl|5px}}" | | | Super Smash Bros. for Nintendo 3DS patches | ||
| Update | |||
| 2014 | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| style="{{roundybl|5px}}" | Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire patches | |||
| Update | | Update | ||
| style="{{roundybr|5px}}" | 2014 | | style="{{roundybr|5px}}" | 2014 |