1,704
edits
m (→Retail titles) |
(→Pokémon games: Art Academy was released in Japan before Smash 3DS.) |
||
Line 69: | Line 69: | ||
| Main series RPG | | Main series RPG | ||
| 2013 | | 2013 | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| [[Pokémon Art Academy]] | |||
| Art training | |||
| 2014 | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| [[Super Smash Bros. for Nintendo 3DS/Wii U|Super Smash Bros. for Nintendo 3DS]] | | [[Super Smash Bros. for Nintendo 3DS/Wii U|Super Smash Bros. for Nintendo 3DS]] | ||
| Versus fighter | | Versus fighter | ||
| 2014 | | 2014 | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" |
edits