13,946
edits
mNo edit summary |
(xD) |
||
Line 2: | Line 2: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| colspan="12" | '''{{color2|{{unova color dark}}|Unova}} {{color2|{{Unova color dark}}|Pokémon League|League}}''' | | colspan="12" | '''{{color2|{{unova color dark}}|Unova}} {{color2|{{Unova color dark}}|Pokémon League|League}}''' | ||
|- align="center" | |||
| colspan="10" | <small>'''[[Pokémon Black and White Versions|{{color|{{Unova color dark}}|Black and White}}]]'''</small> | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
Line 17: | Line 19: | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
| class="roundy" style="background: #{{alder color light}}; border: 2px solid #{{alder color dark}};" | [[File:VSAlder.png]]<br><small>{{color2|{{alder color dark}}|Pokémon Champion|Champion}}</small><br>{{color2|{{alder color dark}}|Alder}} | | class="roundy" style="background: #{{alder color light}}; border: 2px solid #{{alder color dark}};" | [[File:VSAlder.png]]<br><small>{{color2|{{alder color dark}}|Pokémon Champion|Champion}}</small><br>{{color2|{{alder color dark}}|Alder}} | ||
|- align="center" | |||
| colspan="10" | <small>'''[[Pokémon Black and White Versions 2|{{color|{{Unova color dark}}|Black 2 and White 2}}]]'''</small> | |||
|- align="center" | |||
| rowspan="2" | | |||
| class="roundy" style="background: #{{ghost color light}}; border: 2px solid #{{ghost color}};" | [[File:VSShauntal.png]]<br><small>{{color2|{{ghost color dark}}|Elite Four}}</small><br>{{color2|{{ghost color dark}}|Shauntal}} | |||
| rowspan="2" | | |||
| class="roundy" style="background: #{{fighting color light}}; border: 2px solid #{{fighting color}};" | [[File:VSMarshal.png]]<br><small>{{color2|{{fighting color dark}}|Elite Four}}</small><br>{{color2|{{fighting color dark}}|Marshal}} | |||
| rowspan="2" | | |||
| class="roundy" style="background: #{{dark color light}}; border: 2px solid #{{dark color}};" | [[File:VSGrimsley.png]]<br><small>{{color2|{{dark color dark}}|Elite Four}}</small><br>{{color2|{{dark color dark}}|Grimsley}} | |||
| rowspan="2" | | |||
| class="roundy" style="background: #{{psychic color light}}; border: 2px solid #{{psychic color}};" | [[File:VSCaitlin.png]]<br><small>{{color2|{{psychic color dark}}|Elite Four}}</small><br>{{color2|{{psychic color dark}}|Caitlin}} | |||
| rowspan="2" | | |||
| class="roundy" style="background: #{{dragon color light}}; border: 2px solid #{{dragon color dark}};" | [[File:VSIris 2.png]]<br><small>{{color2|{{dragon color dark}}|Pokémon Champion|Champion}}</small><br>{{color2|{{dragon color dark}}|Iris}} | |||
|} <includeonly>[[Category:Game characters]] [[Category:Manga characters]]</includeonly><noinclude>[[Category:Gym Leaders navigation templates|E]]</noinclude> | |} <includeonly>[[Category:Game characters]] [[Category:Manga characters]]</includeonly><noinclude>[[Category:Gym Leaders navigation templates|E]]</noinclude> |
edits