7,394
edits
Vuvuzela2010 (talk | contribs) |
|||
Line 44: | Line 44: | ||
{| align="center" width="100%" | {| align="center" width="100%" | ||
|- | |- | ||
| {{InactivePoké|Drake (Orange League)|Venusaur|Drake Venusaur.png|Grass|Poison|link=no}} | |||
| {{InactivePoké|Drake (Orange League)|Blastoise|Pummelo Hall of Fame.png|Water|link=no}} | |||
| {{InactivePoké|Pummelo Island|Beedrill|Pummelo Island Beedrill.png|Bug|Poison|link=no}} | | {{InactivePoké|Pummelo Island|Beedrill|Pummelo Island Beedrill.png|Bug|Poison|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Drake (Orange League)| | | {{InactivePoké|Drake (Orange League)|Sandslash|Pummelo Hall of Fame.png|Ground|link=no}} | ||
|- | |||
| {{InactivePoké|Drake (Orange League)|Golem|Pummelo Hall of Fame.png|Rock|Ground|link=no}} | |||
| {{InactivePoké|Drake (Orange League)|Magneton|Pummelo Hall of Fame.png|Electric|Steel|link=no}} | |||
| {{InactivePoké|Drake (Orange League)|Gengar|Drake Gengar.png|Ghost|Poison|link=no}} | | {{InactivePoké|Drake (Orange League)|Gengar|Drake Gengar.png|Ghost|Poison|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Drake (Orange League)|Onix|Drake Onix.png|Rock|Ground|link=no}} | | {{InactivePoké|Drake (Orange League)|Onix|Drake Onix.png|Rock|Ground|link=no}} | ||
|- | |- | ||
| {{InactivePoké|Drake (Orange League)|Seadra|Pummelo Hall of Fame.png|Water|link=no}} | |||
| {{InactivePoké|Drake (Orange League)|Electabuzz|Drake Electabuzz.png|Electric|link=no}} | | {{InactivePoké|Drake (Orange League)|Electabuzz|Drake Electabuzz.png|Electric|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Drake (Orange League)|Ditto|Drake Ditto.png|Normal|link=no}} | | {{InactivePoké|Drake (Orange League)|Ditto|Drake Ditto.png|Normal|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Drake (Orange League)|Jolteon|Pummelo Hall of Fame.png|Electric|link=no}} | |||
|- | |||
| {{InactivePoké|Drake (Orange League)|Dragonite|Drake Dragonite.png|Dragon|Flying|link=no}} | | {{InactivePoké|Drake (Orange League)|Dragonite|Drake Dragonite.png|Dragon|Flying|link=no}} | ||
|} | |} | ||
edits