4
edits
(→Trivia: Separate sentences) |
|||
Line 352: | Line 352: | ||
|- | |- | ||
| -- || Entei || {{e|Fire}} || 37 || RH | | -- || Entei || {{e|Fire}} || 37 || RH | ||
|} | |||
|} | |||
===Japanese expansion=== | |||
{| {{graytable}} | |||
|- style="background: #eaeaea;" | |||
!No. | |||
!Card Name | |||
!Type | |||
!Level | |||
!Rarity | |||
|- | |||
| -- || Beedrill || {{e|Grass}} || 38 || {{rar|Rare Holo}} | |||
|- | |||
| -- || Butterfree || {{e|Grass}} || 38 || {{rar|Rare Holo}} | |||
|- | |||
| -- || Espeon || {{e|Psychic}} || 45 || {{rar|Rare Holo}} | |||
|- | |||
| -- || Forretress || {{e|Metal}} || 40 || {{rar|Rare Holo}} | |||
|- | |||
| -- || Hitmontop || {{e|Fighting}} || 31 || {{rar|Rare Holo}} | |||
|- | |||
| -- || Houndoom || {{e|Darkness}} || 37 || {{rar|Rare Holo}} | |||
|- | |||
| -- || Houndour || {{e|Fire}} || 22 || {{rar|Rare Holo}} | |||
|- | |||
| -- || Kaputops || {{e|Water}} || 42 || {{rar|Rare Holo}} | |||
|- | |||
| -- || Magnemite || {{e|Metal}} || 16 || {{rar|Rare Holo}} | |||
|- | |||
| -- || Politoed || {{e|Water}} || 53 || {{rar|Rare Holo}} | |||
|- | |||
| -- || Poliwrath || {{e|Fighting}} || 45 || {{rar|Rare Holo}} | |||
|- | |||
| -- || Scizor || {{e|Metal}} || 43 || {{rar|Rare Holo}} | |||
|- | |||
| -- || Smeargle || {{e|Colorless}} || 27 || {{rar|Rare Holo}} | |||
|- | |||
| -- || Tyranitar || {{e|Darkness}} || 54 || {{rar|Rare Holo}} | |||
|- | |||
| -- || Umbreon || {{e|Darkness}} || 40 || {{rar|Rare Holo}} | |||
|- | |||
| -- || Unown A || {{e|Psychic}} || 15 || {{rar|Rare Holo}} | |||
|- | |||
| -- || Ursaring || {{e|Colorless}} || 42 || {{rar|Rare Holo}} | |||
|- | |||
| -- || Wobbuffet || {{e|Psychic}} || 46 || {{rar|Rare Holo}} | |||
|- | |||
| -- || Yanma || {{e|Grass}} || 32 || {{rar|Rare Holo}} | |||
|- | |||
| -- || Dark Raichu || {{e|Lightning}} || 31 || {{rar|SuperRare Holo}} | |||
|- | |||
| -- || Corsola || {{e|Water}} || 27 || {{rar|Uncommon}} | |||
|- | |||
| -- || Eevee || {{e|Colorless}} || 14 || {{rar|Uncommon}} | |||
|- | |||
| -- || Houndour || {{e|Darkness}} || 15 || {{rar|Uncommon}} | |||
|- | |||
| -- || Igglybuff || {{e|Colorless}} || 6 || {{rar|Uncommon}} | |||
|- | |||
| -- || Kakuna || {{e|Grass}} || 22 || {{rar|Uncommon}} | |||
|- | |||
| -- || Metapod || {{e|Grass}} || 23 || {{rar|Uncommon}} | |||
|- | |||
| -- || Omastar || {{e|Fighting}} || 39 || {{rar|Uncommon}} | |||
|- | |||
| -- || Poliwhirl || {{e|Water}} || 35 || {{rar|Uncommon}} | |||
|- | |||
| -- || Pupitar || {{e|Fighting}} || 32 || {{rar|Uncommon}} | |||
|- | |||
| -- || Scyther || {{e|Grass}} || 24 || {{rar|Uncommon}} | |||
|- | |||
| -- || Unown D || {{e|Psychic}} || 14 || {{rar|Uncommon}} | |||
|- | |||
| -- || Unown F || {{e|Psychic}} || 16 || {{rar|Uncommon}} | |||
|- | |||
| -- || Unown I || {{e|Psychic}} || 10 || {{rar|Uncommon}} | |||
|- | |||
| -- || Unown M || {{e|Psychic}} || 14 || {{rar|Uncommon}} | |||
|- | |||
| -- || Unown U || {{e|Psychic}} || 16 || {{rar|Uncommon}} | |||
|- | |||
| -- || Xatu || {{e|Psychic}} || 38 || {{rar|Uncommon}} | |||
|- | |||
| -- || Caterpie || {{e|Grass}} || 16 || {{rar|Common}} | |||
|- | |||
| -- || Dunsparce || {{e|Colorless}} || 9 || {{rar|Common}} | |||
|- | |||
| -- || Hoppip || {{e|Grass}} || 8 || {{rar|Common}} | |||
|- | |||
| -- || Kabuto || {{e|Water}} || 21 || {{rar|Common}} | |||
|- | |||
| -- || Larvitar || {{e|Fighting}} || 10 || {{rar|Common}} | |||
|- | |||
| -- || Mareep || {{e|Lightning}} || 18 || {{rar|Common}} | |||
|- | |||
| -- || Natu || {{e|Psychic}} || 13 || {{rar|Common}} | |||
|- | |||
| -- || Omanyte || {{e|Fighting}} || 21 || {{rar|Common}} | |||
|- | |||
| -- || Pineco || {{e|Grass}} || 15 || {{rar|Common}} | |||
|- | |||
| -- || Poliwag || {{e|Water}} || 14 || {{rar|Common}} | |||
|- | |||
| -- || Sentret || {{e|Colorless}} || 18 || {{rar|Common}} | |||
|- | |||
| -- || Spinarak || {{e|Grass}} || 19 || {{rar|Common}} | |||
|- | |||
| -- || Teddiursa || {{e|Colorless}} || 12 || {{rar|Common}} | |||
|- | |||
| -- || Tyrogue || {{e|Fighting}} || 7 || {{rar|Common}} | |||
|- | |||
| -- || Weedle || {{e|Grass}} || 14 || {{rar|Common}} | |||
|- | |||
| -- || Wooper || {{e|Water}} || 17 || {{rar|Common}} | |||
|- | |||
| -- || Fossil Egg || T || - || {{rar|Uncommon}} | |||
|- | |||
| -- || Hyper Devolution Spray || T || - || {{rar|Uncommon}} | |||
|- | |||
| -- || Ruin Wall || T || - || {{rar|Uncommon}} | |||
|- | |||
| -- || Energy Ark || T || - || {{rar|Common}} | |||
|} | |||
====Japanese promotional set==== | |||
{| {{graytable}} | |||
|- style="background: #eaeaea;" | |||
!No. | |||
!Card Name | |||
!Type | |||
!Level | |||
!Rarity | |||
|- | |||
| -- || Scizor || {{e|Metal}} || 36 || SR | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits