713
edits
(→Trivia) |
Sawamular101 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 121: | Line 121: | ||
! Name | ! Name | ||
! Origin | ! Origin | ||
|- | |||
| Japanese | |||
| ユウジ ''Yūji'' | |||
| A common Japanese given name. | |||
|- | |||
| English, German, Polish, | |||
| Drake | |||
| | |||
|- | |||
| French, | |||
| Didier | |||
| | |||
|- | |- | ||
| Chinese | | Chinese |
edits