97
edits
Spritester (talk | contribs) No edit summary |
Spritester (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 13: | Line 13: | ||
| {{ActivePoké|Bobby|Empoleon|Empoleon Steel Wing.png|water|steel|link=no}} | | {{ActivePoké|Bobby|Empoleon|Empoleon Steel Wing.png|water|steel|link=no}} | ||
| {{ActivePoké|Bobby|Staravia|Staravia aerial ace.png|normal|flying|fir=Starly|link=no}} | | {{ActivePoké|Bobby|Staravia|Staravia aerial ace.png|normal|flying|fir=Starly|link=no}} | ||
|- | |||
| {{ActivePoké|Bobby|Skorupi|Skorupi pin m.png|poison|bug|link=no}} | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Line 20: | Line 22: | ||
|- | |- | ||
| {{ActivePoké|Bobby|Gligar|Gligar Guillotine.png|ground|flying|link=no}} | | {{ActivePoké|Bobby|Gligar|Gligar Guillotine.png|ground|flying|link=no}} | ||
| {{ActivePoké|Bobby| | | {{ActivePoké|Bobby|Snover|Snover ice beam.png|grass|ice|link=no}} | ||
| {{ActivePoké|Bobby|Gible|Gible Strength.png|dragon|ground|link=no}} | | {{ActivePoké|Bobby|Gible|Gible Strength.png|dragon|ground|link=no}} | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
===My Badges=== | ===My Badges=== | ||
{{main|User:Spritester/Bobby's Badges}} | {{main|User:Spritester/Bobby's Badges}} |
edits