51,133
edits
m (→Mawile) |
m (→Mawile) |
||
Line 26: | Line 26: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Supreme Victors|Mawile|33}} || {{e|Metal}} || 41 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Supreme Victors}} || 33/147 | | {{TCG ID|Supreme Victors|Mawile|33}} || {{e|Metal}} || 41 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Supreme Victors}} || 33/147 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Reviving Legends|Mawile|50}} || {{e|Metal}} || - || {{rar|Common}} || {{TCG|Reviving Legends}} || 050/080 | |||
|} | |} | ||
{{tcgpkmndisambig|303}} | {{tcgpkmndisambig|303}} |
edits