51,133
edits
m (→Houndour: Knew I was forgetting something...) |
m (→Houndour) |
||
Line 43: | Line 43: | ||
| {{TCG ID|Legends Awakened|Houndour|103}} || {{e|Darkness}} || 12 || {{rar|Common}} || {{TCG|Legends Awakened}} || 103/146 | | {{TCG ID|Legends Awakened|Houndour|103}} || {{e|Darkness}} || 12 || {{rar|Common}} || {{TCG|Legends Awakened}} || 103/146 | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID| | | rowspan=2 | {{TCG ID|Reviving Legends|Houndour|42}} || rowspan=2 | {{e|Darkness}} || rowspan=2 | - || {{rar|Common}} || {{TCG|Reviving Legends}} || 042/080 | ||
|- | |||
| - || {{TCG|L-P Promotional cards}} || 050/L-P | |||
|- | |||
| {{TCG ID|Tyranitar Standard Deck|Houndour|7}} || {{e|Darkness}} || - || - || {{TCG|Tyranitar Standard Construction Deck}} || 007/019 | |||
|} | |} | ||
edits