1,167
edits
m (→Trivia) |
Yuuki Asuna (talk | contribs) |
||
Line 829: | Line 829: | ||
|담죽맨의 역습 2<br/>''Damjukman's Counterattack 2'' | |담죽맨의 역습 2<br/>''Damjukman's Counterattack 2'' | ||
|담죽맨의 역습 리턴즈<br/>''Damjukman's Counterattack Returns'' | |담죽맨의 역습 리턴즈<br/>''Damjukman's Counterattack Returns'' | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Chinese(Mandarin) | |||
| 哈奇庫俠 / 哈奇库侠 ''Hāqíkù Xiá '' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| style="background:#FFF; {{roundybl|5px}}" | Vietnamese | | style="background:#FFF; {{roundybl|5px}}" | Vietnamese |
edits