71,954
edits
mNo edit summary |
|||
Line 64: | Line 64: | ||
| rowspan=2 | {{TCG ID|Supreme Victors|Garchomp C LV.X|145}} || rowspan=2 | {{e|Colorless}} || rowspan=2 | X || {{rar|Rare Holo LV.X}} || {{TCG|Supreme Victors}} || 145/147 | | rowspan=2 | {{TCG ID|Supreme Victors|Garchomp C LV.X|145}} || rowspan=2 | {{e|Colorless}} || rowspan=2 | X || {{rar|Rare Holo LV.X}} || {{TCG|Supreme Victors}} || 145/147 | ||
|- | |- | ||
| - || {{TCG|DP Black Star Promos}} || | | - || {{TCG|DP Black Star Promos}} || DP46 | ||
|} | |} | ||
{{tcgpkmndisambig|445}} | {{tcgpkmndisambig|445}} |