13,442
edits
(→In the core series games: Teal Mask locations; adjustments) |
(→Acquisition: Indigo Disk) |
||
Line 168: | Line 168: | ||
| [[Chilling Waterhead]], [[Fellhorn Gorge]], [[Kitakami Wilds]], [[Mossfell Confluence]], [[Oni Mountain]], [[Reveler's Road]], [[Timeless Woods]] | | [[Chilling Waterhead]], [[Fellhorn Gorge]], [[Kitakami Wilds]], [[Mossfell Confluence]], [[Oni Mountain]], [[Reveler's Road]], [[Timeless Woods]] | ||
| {{DL|Mossui Town|Peachy's}} (after earning 4 [[Badge|Gym Badge]]s) | | {{DL|Mossui Town|Peachy's}} (after earning 4 [[Badge|Gym Badge]]s) | ||
|- | |||
| {{gameabbrev9|SV}}{{gameabbrev9|ID}} | |||
| [[Canyon Biome]], [[Central Plaza]], [[Chargestone Cavern]], [[Coastal Biome]], [[Polar Biome]], [[Savanna Biome]] | |||
| [[Vending Machine]]s ([[Terarium]]) | |||
|} | |} | ||
|} | |} |