12
edits
m (→Trivia) |
(→Appearance: Added Hexagon Brother Headshots) |
||
Line 24: | Line 24: | ||
==Appearance== | ==Appearance== | ||
{| style="margin:auto; text-align:center; {{roundy|20px}} border:2px solid #{{XD color dark}}; background:#{{XD color}};" | {| style="margin:auto; text-align:center; {{roundy|20px}} border:2px solid #{{XD color dark}}; background:#{{XD color}};" | ||
|- | |- | ||
| colspan="5" style="{{roundy|80px}} border:2px solid #{{XD color dark}}; background:#{{XD color light}}; width: | | colspan="5" style="{{roundy|80px}} border:2px solid #{{XD color dark}}; background:#{{XD color light}}; width:180px"| [[File:Colo Cipher Peon m.png|75px]][[File:Colo Cipher Peon f.png|75px]] | ||
|- style="font-size: 80%;" | |- style="font-size: 80%;" | ||
| colspan="5" | Headshots from<br>{{color2|000|Pokémon Colosseum|Colosseum}} | | colspan="5" | Headshots from<br>{{color2|000|Pokémon Colosseum|Colosseum}} | ||
Line 43: | Line 42: | ||
| {{color2|000|Mirakle B.}}'s headshot from<br>{{color2|000|Pokémon Colosseum|Colosseum}} | | {{color2|000|Mirakle B.}}'s headshot from<br>{{color2|000|Pokémon Colosseum|Colosseum}} | ||
|- | |- | ||
| colspan="5" style="{{roundy|80px}} border:2px solid #{{XD color dark}}; background:#{{XD color light}}; width: | | colspan="5" style="{{roundy|80px}} border:2px solid #{{XD color dark}}; background:#{{XD color light}}; width:180px"| [[File:Cipher Peon headshot.png|65px]][[File:Cipher Peon headshot F.png|75px]][[File:Exol Headshot.png|100px]][[File:Naps Headshot.png|75px]] | ||
|- style="font-size: 80%;" | |- style="font-size: 80%;" | ||
| colspan="5" | Headshots from<br>{{color2|000|Pokémon XD: Gale of Darkness|Pokémon XD}} | | colspan="5" | Headshots from<br>{{color2|000|Pokémon XD: Gale of Darkness|Pokémon XD}} | ||
|- | |||
|style="{{roundy|80px}} border:2px solid #{{green color dark}}; background:#{{green color light}}; width:50px"| [[File:XD Greesix.png|75px]] | |||
|style="{{roundy|80px}} border:2px solid #{{red color dark}}; background:#{{red color light}}; width:50px"| [[File:XD Resix.png|75px]] | |||
|style="{{roundy|80px}} border:2px solid #{{blue color dark}}; background:#{{blue color light}}; width:50px"| [[File:XD Blusix.png|75px]] | |||
|style="{{roundy|80px}} border:2px solid #{{tcg psychic color dark}}; background:#{{tcg psychic color}}; width:50px"| [[File:XD Purpsix.png|75px]] | |||
|style="{{roundy|80px}} border:2px solid #{{tcg lightning color dark}}; background:#{{tcg lightning color light}}; width:50px"| [[File:XD Yellosix.png|75px]] | |||
|style="{{roundy|80px}} border:2px solid #{{tcg fighting color}}; background:#{{tcg fighting color light}}; width:50px"| [[File:XD Browsix.png|75px]] | |||
|- style="font-size: 80%;" | |||
| {{color2|000|Greesix}}'s headshot from<br>{{color2|000|Pokémon XD: Gale of Darkness|Pokémon XD}} | |||
| {{color2|000|Resix}}'s headshot from<br>{{color2|000|Pokémon XD: Gale of Darkness|Pokémon XD}} | |||
| {{color2|000|Blusix}}'s headshot from<br>{{color2|000|Pokémon XD: Gale of Darkness|Pokémon XD}} | |||
| {{color2|000|Purpsix}}'s headshot from<br>{{color2|000|Pokémon XD: Gale of Darkness|Pokémon XD}} | |||
| {{color2|000|Yellosix}}'s headshot from<br>{{color2|000|Pokémon XD: Gale of Darkness|Pokémon XD}} | |||
| {{color2|000|Browsix}}'s headshot from<br>{{color2|000|Pokémon XD: Gale of Darkness|Pokémon XD}} | |||
|} | |} | ||
edits