1,167
edits
Yuuki Asuna (talk | contribs) |
|||
Line 729: | Line 729: | ||
| Los invasores 3 | | Los invasores 3 | ||
| Los invasores 4 | | Los invasores 4 | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Chinese(Mandarin) | |||
| 侵略者 ''Qīnluèzhě '' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| style="background:#FFF; {{roundybl|5px}}" | Korean | | style="background:#FFF; {{roundybl|5px}}" | Korean |
edits