25,688
edits
No edit summary |
Zesty Cactus (talk | contribs) |
||
Line 23: | Line 23: | ||
| ISBN 4091420257 | | ISBN 4091420257 | ||
| July 24, 2015 | | July 24, 2015 | ||
|- style="background:#FFFFFF;" align="center" | |||
| [[File:Pokémon Pocket Monsters XY volume 4.png|120px|Volume 4]] | |||
| {{vol|Pocket Monsters XY|4}} | |||
| ISBN 4091421563 | |||
| March 28, 2016 | |||
|} | |} | ||
edits