71,838
edits
m (Unprotected "Pokémon Prime (TCG)") |
mNo edit summary |
||
Line 113: | Line 113: | ||
| class="l" | {{TCG ID|Undaunted|Umbreon|86}} | | class="l" | {{TCG ID|Undaunted|Umbreon|86}} | ||
| class="l" | {{TCG|Undaunted}} | | class="l" | {{TCG|Undaunted}} | ||
|- | |- | ||
| class="l" | {{TCG|Absol}} | | class="l" | {{TCG|Absol}} | ||
| class="c" | {{e|Darkness}} | | class="c" | {{e|Darkness}} | ||
| class="l" | {{TCG ID|Lost Link|Absol|27}} | | class="l" | {{TCG ID|Lost Link|Absol|27}} | ||
| class="l" | {{TCG| | | class="l" | {{TCG|Triumphant}} | ||
|- | |- | ||
| class="l" | {{TCG|Celebi}} | | class="l" | {{TCG|Celebi}} | ||
| class="c" | {{e|Grass}} | | class="c" | {{e|Grass}} | ||
| class="l" | {{TCG ID| | | class="l" | {{TCG ID|Triumphant|Celebi|92}} | ||
| class="l" | {{TCG| | | class="l" | {{TCG|Triumphant}} | ||
|- | |- | ||
| class="l" | {{TCG|Electrode}} | | class="l" | {{TCG|Electrode}} | ||
| class="c" | {{e|Lightning}} | | class="c" | {{e|Lightning}} | ||
| class="l" | {{TCG ID|Clash at the Summit|Electrode|27}} | | class="l" | {{TCG ID|Clash at the Summit|Electrode|27}} | ||
| class="l" | {{TCG| | | class="l" | {{TCG|Triumphant}} | ||
|- | |||
| class="l" | {{TCG|Gengar}} | |||
| class="c" | {{e|Psychic}} | |||
| class="l" | {{TCG ID|Lost Link|Gengar|15}} | |||
| class="l" | {{TCG|Triumphant}} | |||
|- | |- | ||
| class="l" | {{TCG|Machamp}} | | class="l" | {{TCG|Machamp}} | ||
| class="c" | {{e|Fighting}} | | class="c" | {{e|Fighting}} | ||
| class="l" | {{TCG ID|Clash at the Summit|Machamp|45}} | | class="l" | {{TCG ID|Clash at the Summit|Machamp|45}} | ||
| class="l" | {{TCG|Clash at the Summit}} | | class="l" | {{TCG|Triumphant}} | ||
|- | |||
| class="l" | {{TCG|Magnezone}} | |||
| class="c" | {{e|Lightning}} | |||
| class="l" | {{TCG ID|Lost Link|Magnezone|11}} | |||
| class="l" | {{TCG|Triumphant}} | |||
|- | |||
| class="l" | {{TCG|Mew}} | |||
| class="c" | {{e|Psychic}} | |||
| class="l" | {{TCG ID|Lost Link|Mew|18}} | |||
| class="l" | {{TCG|Triumphant}} | |||
|- | |||
| class="l" | {{TCG|Yanmega}} | |||
| class="c" | {{e|Grass}} | |||
| class="l" | {{TCG ID|Clash at the Summit|Yanmega|6}} | |||
| class="l" | {{TCG|Triumphant}} | |||
|} | |} | ||
[[Category:TCG]] | [[Category:TCG]] | ||
[[Category:Variant Pokémon]] | [[Category:Variant Pokémon]] |